Dag van de Coach 2025 - Ede
Wat betekent leiderschap in een wereld die voortdurend in beweging is? Hoe verhouden leiders zich tot hun volgers, en hoe geven zij vorm aan de toekomst?
Tijdens de Dag van de Coach 2025 staan Visies op Leiderschap centraal. Een inspirerende dag vol inzichten, dialoog en verdieping, speciaal voor coaches, begeleiders en iedereen die zich bezighoudt met leiderschapsontwikkeling.
We trappen de dag af met de unieke keynote Father & Son(ate) van Richard en Joris de Hoop – een muzikale en persoonlijke compositie over (ver)leiderschap van de toekomst. Daarna neemt Thecla Goossens ons mee in de wetenschappelijke dynamiek van leiderschap met haar keynote De dans tussen leider en volger – over de dynamiek van leiderschap in de 21ste eeuw.
Tot slot sluit Roek Lips de dag af met zijn inspirerende keynote Wie kies je om te zijn, waarin hij ons uitdaagt na te denken over leiderschap als morele en persoonlijke keuze.
Naast deze krachtige keynotes kun je kiezen uit acht verdiepende workshops, elk met een eigen invalshoek op leiderschap – van praktische tools tot systemische en reflectieve benaderingen. Mis deze bijzondere dag niet en laat je inspireren, verrassen en uitdagen tijdens de Dag van de Coach 2025.
Sprekers

Programma
Kijk hier voor meer informatie over het programma en de sprekers.
Datum
Donderdag 13 november 2025
9.00 - 17.00 uur
Locatie
Hotel en Congrescentrum De Reehorst
Bennekomseweg 24
6717 LM EDE GLD
www.reehorst.nl
Deelname
Leden van Develhub krijgen € 30,- korting. Meld je hier aan en klik helemaal onderaan op 'Ja, ik kom in aanmerking voor € 30,- korting'.
Tot ziens op de Dag van de Coach!
Volgend agendabericht |
Meer
- Opleiding 5 Moments of Need® Designer (live en online) - Den Bosch
- Training Adviesvaardigheden voor L&D-ers
- Hoe versterk je de leercultuur in jouw team of organisatie? - ONLINE
- Ontdek de nieuwste inzichten tijdens TICkA's Mini ATD 2025! - ONLINE
- Masterclass-serie Lerende Organisaties – Bouw aan een krachtige leercultuur - ONLINE
- Masterclass-serie Lerende Organisaties – Bouw aan een krachtige leercultuur - ONLINE
- Jaarcongres HRM in de Zorg 2025 - Den Bosch
- Webinar: Hoe meet je de impact van werkplekleren?
- Develhub Develop Day 18e editie - Wageningen
- Onboarding nieuwe leden Q3/Q4 2025 - ONLINE
- Dag van de Coach 2025 - Ede
- Xprt! Event 2025 - Den Bosch
- Congres AI-deas for Learning & Education - Utrecht
- ATD 2026 - Los Angeles